Karel Janeček (42) setkání naplánoval na 14:41. Prý rád používá zajímavá čísla a je pro něj důležitá symetrie. Čísla pro českého matematika znamenají opravdu hodně − ilustruje to svou oblíbenou odbornou knihou 1. Ačkoli fyzické věci už tolik neřeší, stále nedá dopustit na rychlou jízdu. Spojení luxusu a rychlosti našel ve svém Ferrari 458 Spider 2. "V minulosti jsem trénoval i na závodním okruhu. Nejvyšší rychlost, které jsem kdy dosáhl, je 324 kilometrů v hodině," popisuje svou vášeň pro adrenalin Janeček. Aut má v garáži několik.

Našel se i ve sportovní gymnastice. "Přemety a salta trénuji několikrát týdně už dva roky, také mám za sebou přes dvě stě seskoků padákem. Kdysi za mnou přišel neznámý člověk, dnes přítel, a přesvědčil mě, že seskoky přinášejí duševní rozkvět. Tak jsem se je rozhodl vyzkoušet," popisuje.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.