Propálené čalounění na křeslech i na gauči, žaluzie zanesené dehtem z cigaret, zničené koberce a poškrábaný nábytek. Všudypřítomný, téměř nevyvětratelný puch. Když se majitelka dvoupokojového bytu na pražském sídlišti Černý Most Kateřina Novotná konečně téměř po roce zbavila nájemníků-neplatičů a vkročila do obývacího pokoje, byla v šoku.

Ačkoliv se mladá rodina zdála jako ideální nájemníci, platili včas a chovali se slušně, nakonec se z nich stala noční můra. Poté co manžel přišel o práci, rodina postupně rezignovala a přestala platit nájem. Konečný účet? Více než 100 tisíc za rekonstrukci a pořízení nábytku a dalších 100 tisíc v nájemném, které se stěží podaří vysoudit.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.