Centrem Prahy se Vlastimil Sedláček pohybuje soukromým segwayem. Na delší trasy za byznysem třeba po tuzemských fabrikách v Lounech, Olomouci a Rychnově nad Kněžnou pilotuje vlastní vrtulník. Do vzdálených destinací, jako jsou jeho výrobní fabriky v Brazílii a Indii, využívá samozřejmě letecké společnosti.

Podnikatel Sedláček, který před 25 roky začínal v garáži, vlastní v současné době SEKO Group, jež vyrábí komponenty do leteckých motorů a energetických turbín, dále přesné nástroje a v Indii třeba vrtné soupravy. Produkty z jeho fabrik jsou odhadem v 97 procentech nově vyrobených letadel a také ve třetině nových parních turbín po celém světě. Firma vlastní řadu patentů v oblasti výroby rozváděcích lopatkových kol turbín a své výrobky a technologie neustále inovuje. Za tím vším je byznysmen, který svým stylem života i neutuchajícími nápady na rozvoj celé skupiny popírá jak svůj věk, letos oslavil šedesátiny, tak některé představy, že po čase manažer takzvaně vyhoří.

Sedláček o zvolnění tempa nebo předání otěží firmy svým dvěma synům, kteří ovšem otci pomáhali už jako malí kluci, ještě neuvažuje. Naopak je plný plánů a vizí...