Šéf Hospodářské komory Vladimír Dlouhý už před měsíci řekl opatrné "ano" elektronické evidenci tržeb (EET) a dopředu bylo jasné, že si za podporu podnikatelského stavu Babišovu plánu o něco řekne. Musel. Vždyť i ve výzkumu mezi podnikateli v restauračních a ubytovacích službách mu vyšlo, že většina je proti. Nakonec minulý týden vyrukoval s velmi mírnými požadavky přesně ve stylu webu, který k podpoře projektu komora spustí: "EET ANO, ALE..." Hlavním cílem Dlouhého je odsunutí startu evidence z prosince na leden, prý kvůli adventním tržbám. To je méně, než co Dlouhý mohl a měl požadovat.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý podpořil projekt elektronické evidence tržeb.
  • Ministr financí Andrej Babiš může být spokojen - získal mimořádně užitečného spojence.
  • Dlouhý přitom svoji podporu „prodal“ celkem lacino.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.