Lenka CimrmanováCesta do Bruselu pro Lenku Cimrmanovou nevedla z Česka, ale z New Yorku. Deset let tam pro OSN pracovala jako personalistka.

Do metropole EU ji před šesti lety nalákala česká kamarádka euroúřednice, která ji přesvědčila, že je Belgie pro rodiny s dětmi lepší a stabilnější než "divoký" New York. Cimrmanová tak udělala kompromis mezi srdcem - OSN - a rozumem, který představuje práce pro EU. Nejen širokým úsměvem, ale i idealistickou životní filozofií působí, jako by mezi technokraticky založené experty ani nepatřila.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.