Je jedním z těch, na které jsou ostatní čeští eurokrati hrdí a o nichž se tvrdí, že je čeká velká kariéra. Alexandr Hobza je poslední rok a půl jedním ze dvou asistentů - v českém pojetí ale spíše poradců - generálního ředitele jednoho z nejdůležitějších "ministerstev" Evropské komise - pro hospodářské a finanční záležitosti.

Tato pozice obvykle vyžaduje velké nasazení, ale skýtá i odměnu v pozdějším kariérním růstu. Už samotný fakt, že se na takové místo člověk dostane, totiž o kvalitě "asistenta" mnohé vypovídá. Jejich šéfové se pak obvykle postarají, aby se asistenti stali vedoucími oddělení nebo třeba členy kabinetu některého z komisařů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.