Do nenápadné kavárny nedaleko Karlova náměstí vstoupila energická drobná dáma, která vypadala pořád stejně, jak jsem si ji pamatovala. Poprvé jsme se s Veronikou Přikrylovou potkaly před více než deseti lety, tehdy byla v české pobočce Microsoftu zodpovědná za obchod a marketing. Za ty roky se z ní ale stala šéfka regionu východní Evropy, zodpovídala za 15 zemí včetně Mongolska a jeden rok pod ni spadaly i Kypr a Malta. "Moje role v Microsoftu se během let měnila vlastně neustále. Měla jsem na starosti rozvoj trhu z geografického hlediska, ale třeba i rozvoj produktu, hledání nových cest z pohledu inovací, produktů, licencí," vysvětluje, že jestli něco v Microsoftu opravdu nebylo, tak nuda.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.