Minulý víkend se v Londýně sešli zástupci největších evropských advokátních kanceláří, aby si v rámci vyhlašování Chambers European Awards for Excellence užili svých několik minut slávy. Tým britských analytiků z prestižní ratingové společnosti Chambers & Partners ocenil ve velkém sále hotelu Grosvenor House na 27 kanceláří z většiny evropských zemí.

Vyznamenání, které patří k nejvýznamnějším v evropském advokátním světě a označuje se jako "zlatý standard", letos ukázalo na stále rostoucí sílu lokální advokacie. Domácí kanceláře napříč kontinentem totiž drtivě porazily mezinárodní kolosy. Ty si z národních cen připsaly úspěch pouze ve Francii, Británii, Polsku, Maďarsku a Rumunsku. Letošní výsledky ukázaly, že bariéry padají a domácí kanceláře se dostávají i k těm nejlepším transakcím. Bez ohledu na hranice a velikost.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.