MICHLiq mluvil s Otakarem Foltýnem z Generálního štábu Armády ČR. Tohle ho zaujalo - údajně nový typ válek, hybridní, tady jsou poznámky. Nejnovější je ten samotný název hybridní, hlavní principy platily vždycky.

Cíl: Ten je stále stejný - přinutit protivníka k takovým krokům, které by sám o své vůli nechtěl učinit. Vhodnou kombinací politických, sociálních a ekonomických akcí lze dokonce cíle dosáhnout ještě předtím, než by byly užity vojenské akce. Promyšleným užíváním jednotlivých nástrojů oběť dlouho ani nemusí poznat, že už je napadena.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.