MICHLiq mluvil s Otakarem Foltýnem z Generálního štábu Armády ČR. Tohle ho zaujalo - údajně nový typ válek, hybridní, tady jsou poznámky. Nejnovější je ten samotný název hybridní, hlavní principy platily vždycky.

Cíl: Ten je stále stejný - přinutit protivníka k takovým krokům, které by sám o své vůli nechtěl učinit. Vhodnou kombinací politických, sociálních a ekonomických akcí lze dokonce cíle dosáhnout ještě předtím, než by byly užity vojenské akce. Promyšleným užíváním jednotlivých nástrojů oběť dlouho ani nemusí poznat, že už je napadena.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.