Divadelní představení

Jedna z vrcholných Shakespearových komedií Mnoho povyku pro nic, která stále láká divadelníky i diváky, se v dubnu odehrála v pražském Divadle v Dlouhé pro hosty mediálního domu Economia. Mezi diváky představení patřil také advokát Tomáš Sokol (vlevo na prvním snímku).

Dar pro Člověka v tísni

Společnost DHL Supply Chain podpořila organizaci Člověk v tísni. Na konferenci DHL se vybralo 39 500 korun a vedení firmy částku zvýšilo na 120 000 korun. Zprava na druhém snímku: finanční ředitel DHL Supply Chain Ivo Gruber, marketingová manažerka společnosti Irena Mižďochová a zástupce Člověka v tísni Tomáš Kocián.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru