Byla to jen jedna rodina, ale odvinul se kolem ní dost divoký příběh. Obraz, který jsme si mohli vytvořit, asi zůstane navždy poněkud rozmlžený. Chovali jsme se k iráckým křesťanům nepěkně, vypínali jim vodu? Jak nás asi vnímali? Nebo ona pětadvacítka, která utekla do Německa, úmyslně využila Česko jako přestupní stanici? Soužití s lidmi zcela jiné civilizace je složité, co víc říci.

Teď si představme, že cizinců mají v příštích desítkách let přijít statisíce, možná víc než milion. Jde o odhad Eurostatu, těžké váhy mezi experty na budoucnost.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.