Přerov může exekutorovi Tomáši Vránovi pěkně poděkovat. Nebýt jeho, většina národa by ani netušila, kde toto město leží. Současné dění na přerovském exekučním úřadě, jakkoliv nepřehledné, je logickým vyústěním působení člověka, který se stal symbolem exekutorské zvůle.

Na Vránu si v minulosti stěžovaly stovky lidí, přesto jako by byl nepostižitelný. Jeho úřad stížnosti bagatelizoval, Vrána nikdy nedostal žádný tvrdší trest. Exekutorská komora se po celou dobu tvářila, že žádný problém neexistuje. Čímž sice pěkně "pokrývala" svého kolegu, zároveň ale jeho průšvihy legitimizovala.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.