Jan Andruško

Někdejší ředitel televize Nova Jan Andruško (44) posílí právní společnost White & Case. V týmu pro fúze a akvizice pro střední a východní Evropu bude zodpovědný za oblast telekomunikací, médií a technologií. V minulosti Andruško provozoval také soukromou právní praxi.

Uwe Tilzen

Vedení divize technologie budov společnosti Siemens ČR převzal Rakušan Uwe Tilzen (50). Ve firmě začínal v roce 1987 jako manažer prodeje. Poslední tři roky zastával pozici globálního ředitele pro portfolio a nabídky obchodních řešení. Vystudoval vyšší odbornou školu ve Vídni.

Jiří Vacek

Ředitelem úseku lidských zdrojů pro Česko a Slovensko se v potravinářské společnosti Nestlé stal Jiří Vacek (46). Ve firmě působí od roku 2001, byl zaměstnán ve švýcarské centrále nebo v italském Nestlé v San Pellegrinu. Předtím pracoval jako personální ředitel ve francouzské společnosti Sagem.

Jakub Augustín

Ředitelem segmentu velkých dat pro Českou republiku se v technologické a konzultační společnosti Adastra stává Jakub Augustín (26). Ve firmě působí od roku 2011, kdy nastoupil do pozice konzultanta v bankovní divizi, od roku 2013 se zaměřuje na velká data.

Tipy na personální přestupy a firemní akce posílejte na: personalie@economia.cz.