Jaké knihy teď máte na nočním stolku?

Právě čtu knihu Světlany Alexijevičové Doba z druhé ruky s podtitulem Konec rudého člověka. Charakter ruského člověka mě vždycky zajímal, byla jsem přitahována tím, že je pro mě takřka nemožné ruskou mentalitu pochopit. Kniha mě zajímá také pro jistou paralelu s českými dějinami a tou jsou naděje občanů po pádu komunistického režimu a jejich následné rozčarování. A na nočním stolku mám Magorovy labutí písně, ukrajuju si po kouskách jeho verše, abych nezapomněla, že život, i když trpký, je krásný, když o něm zpívá statečný básník.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.