Japonský off-road má velmi dlouhou tradici. Oblíbili si ho nejen řidiči, ale i armády států, které ho nasazovaly do obzvlášť těžkého terénu. V novodobé podobě sice už víc hraje na notu luxusu a pohodlí, přesto se ale svých klasických atributů nevzdává - ať už jde o rozměry, vysokou hmotnost, prostornou kabinu nebo právě schopnosti v terénu. Vůz ovšem mohou zdobit velká kola, LED pro denní svícení nebo světlomety s parádním dosvitem. U nich se nám ale během testu stávalo, že nás protijedoucí řidiči problikávali. Asi dost oslňují.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.