Když jsem byla malá holka, setkala jsem se s okouzlujícím princem, panovačným a zrádným, jak už tak u největších svůdců bývá. Ne, to není příběh z mého života, ale báseň básnířky a spisovatelky Colette. Divoká a svůdná Francouzka, třikrát vdaná a známá svými lesbickými vztahy, ji napsala o víně málo známé odrůdy Manseng, která se proslavila hlavně díky vínům z oblasti Jurançon na úpatí Pyrenejí. Místní vinaři to vzali jako šanci a podmanivá slova Colette využívají pro reklamu svého vína, se sloganem "Manseng rovná se Jurançon rovná se sex". No kdo by odolal?

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.