Americká firma Deere & Company je už po desítky let největším výrobcem zemědělské techniky na světě. A patří v neustále kolotajícím a rychle se měnícím světě velkého byznysu ke stálicím. Snad i proto, že zemědělství, jakkoliv v době digitálních technologií trochu přehlížené, zůstává jedním z nenahraditelných základů ekonomiky.

Její zakladatel John Deere byl pracovitý muž, který dokázal v roce 1836 v pravý čas a na správném místě nabídnout skvělý výrobek. Pevný ocelový pluh, který usnadnil rozorávání těžké, ale úrodné půdy na americkém Středozápadě, jenž se pak stal obilnicí USA.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • John Deere založil firmu, která pomohla zmechanizovat zemědělství ve světě.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.