Krzak (38) je regionálním manažerem UPS

Marcin Krzak se stal novým regionálním manažerem globální logistické společnosti UPS. Na starost má Českou republiku, Slovensko a Ukrajinu. Krzak, původem z Polska, bude odpovídat za vedení více než 500 zaměstnanců a řízení zasilatelských služeb ve zmíněných regionech. Ve funkci nahradil Pavla Adamovského, který na stejné pozici působil od roku 2006 a nyní nastoupil na post regionálního manažera UPS Polsko. Marcin Krzak začal pracovat v UPS Polsko v roce 2005 jako manažer pro logistiku. O rok později byl jmenován výkonným ředitelem UPS SCS Polsko s odpovědností za aktivity v pozemní, námořní a letecké přepravě. V roce 2007 se stal manažerem pro operace v polském UPS. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.