Původně bylo mým snem vyrábět vlastní víno, říká spoluvlastník firem Fabes a Jihlavský radniční právovárečný pivovar Miroslav Tomanec. Avšak přírodní podmínky na Jihlavsku nejsou pro pěstování vína zrovna vhodné. Proto se rozhodl pro náhradní variantu - začal vařit pivo.

Jihlavský radniční minipivovar zahájil provoz před čtyřmi lety. Jeho piva Ignác, Zikmund, Jiskra i další si za tu dobu získala nemálo fanoušků. Povědomí o firmě vzrostlo i díky ocenění Minipivovar roku 2014, které jihlavským maloproducentům udělilo Sdružení přátel piva.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.