Tak trochu jiní úředníci. Mladý a dynamický tým z ministerstva financí pod vedením Marie Talašové má na starost ochranu zahraničních investic a mezinárodní investiční arbitráže. Odborný časopis Investment Arbitration Reporter je dokonce nedávno pochválil za transparentnost v mezinárodních sporech. Aktuálně řeší ministerští úředníci jedenáct arbitráží, nejvíce v české historii. Sedm z nich se týká státní podpory výroby elektřiny z obnovitelných zdrojů energie, kde po Česku chtějí žalobci více než dvě miliardy korun.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.