Nový ministr spravedlnosti Robert Pelikán prodal loni svůj podíl v advokátní kanceláři Vrána & Pelikán svému dosavadnímu společníkovi Luďkovi Vránovi a nové partnerce Lucii Oršulové. "S Robertem se samozřejmě dále známe, ale propojen s naší praxí nijak nebude," říká Luděk Vrána v nových prostorách kanceláře Vrána & partners na pražském Jánském vršku. Ty přitom vybral právě Robert Pelikán. "Jeho představa o advokátní kanceláři je starší dům, dřevěné obložení, minimálně falešný krb a fajfka," směje se Vrána. "Pro Agrofert nepracujeme, skoro by se chtělo dodat bohužel. Určitě je to dobrý klient, ale externě zadává jen málo práce. Mají velké interní právní oddělení," dodává.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.