Manažeři bankovních domů bojovali už podeváté o vítězství v populárním turnaji čtyřčlenných družstev Partners Bank of the Green. V Albatross Golf Resortu triumfoval nečekaně tým značky Era s těsným náskokem čtyř, respektive šesti bodů před dvěma družstvy Raiffeisenbank.

"Jak jsme to dokázali? Jednoduše...," pomohl si sloganem značky kapitán vítězů Jan Doubek, když zvedl nad hlavu obří putovní pohár. O ten bojovalo celkem 12 bankovních týmů, což jen dokládá prestiž už tradičního turnaje. Ten má pokaždé náboj, dokonce i v rámci jedné banky. A nejen proto, že některé bankovní domy sestavují nominaci na základě vlastního kvalifikačního turnaje.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.