Největší tuzemská banka Česká spořitelna se chystá k manévru, kterým se chce dostat do role lídra i na hypotečním trhu. Přes Facebook odstartuje akci na prodej hypoték s rekordně nízkou sazbou 2,38 procenta ročně, a to při úvěru do sta procent hodnoty zastavené nemovitostí.

Takový úrok nabízí u hypotéky s pětiletou fixací, která je nyní nejběžnější. Jde přitom o garantovanou sazbu, na kterou bude mít nárok každý, kdo splní požadavky spořitelny týkající se schopnosti splácet.

Jedinou podmínkou k získání této sazby je, že se na facebookových stránkách spořitelny do 14 dnů zaregistruje více než 250 zájemců. Akci spořitelna spustí v pondělí 16. června a zatím uvádí, že nabídka bude platit 14 dní.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.