Celkem 70 procent českých zaměstnanců malých a středních podniků přiznává, že pracuje i mimo pracovní dobu. To je o deset procent více, než činí evropský průměr. Vyplývá to z průzkumu společnosti Microsoft, kterého se zúčastnilo více než 500 českých podniků s maximálním počtem 250 zaměstnanců. Pro většinu dotázaných je hlavním důvodem práce přesčas jednoduše to, že mají příliš mnoho úkolů a nestíhají. Téměř pětina respondentů si ovšem stěžuje, že v kanceláři nemají dostatek klidu (17 procent oproti osmi procentům v Evropě).

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.