Neobvyklým videem oslovil člen vedení Deutsche Bank Colin Fan své tradery. "Tohle je důležitá zpráva. Věnujte ji velkou pozornost," upozorňuje hned ze začátku Fan.

"Možná si to neuvědomujete, ale všechna vaše komunikace může podléhat kontrole. (...) Někteří z vás nedosahují našich standardů. Řekněme si to na rovinu: Naše reputace je vším. Vychloubat se, jednat netaktně nebo mluvit vulgárně není O. K. Takové chování bude mít vážné následky pro vaši kariéru. A já v tomto případě ztratil veškerou shovívavost," říká Fan na záznamu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.