Filip Major

Získal bakalářský titul na italské univerzitě v Turíně IAAD, 2012, magisterské studium v Miláně předčasně ukončil, protože dal přednost praxi. Během studia pracoval souběžně na projektech pro automobilky a studia, jako například Audi, Lamborghini, De Tomaso, AC Cars a Fioravanti. Už během této doby se zrodil nápad na založení projektu Busyman.cz, který propojuje inovativní projekty a soukromé investory. V roce 2011 založil společnost Genesis Invest, pod kterou portál spadá. V letech 2011 až 2013 provozoval dva kamenné obchody Luxury Milano v Praze s italskou značkovou módou.

V současnosti se plně soustředí na Busyman.cz a tři další start-upy, které Busyman vygeneroval. Ve volném čase rád cestuje „mimo civilizaci“, kde nemusí řešit telefony a e-maily, nebo se věnuje svým koníčkům, kterými jsou automobily, umění a bojové sporty.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.