Velké luxusní SUV s bezkonkurenčními schopnostmi v terénu není právě typickým autem, které by mělo lákat za svůj volant ekology. Je zvykem, že vozy s karoserií krabicového tvaru a váhou blížící se ke 2,5 tuny nepatří právě k úsporným. Jenže na druhé straně tu je podpora mnoha států na západ od našich hranic, které jsou ochotné dotovat nákup ekologického vozu - ať již přímou dotací v řádech několika tisíc eur, nebo dalšími daňovými výhodami. A třeba v Londýně je s takovým autem možné vjet zdarma do centra města, zatímco vozy s běžným spalovacím motorem platí mýto. Není proto možné mít Land Roveru za zlé, že se svojí luxusní řadou chce zaujmout i v tomto směru.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.