Pouze desetina společností odměňuje své správní orgány na základě dlouhodobých výsledků, a eliminuje tak riziko krátkodobého umělého zvyšování zisků společností. Vyplývá to z průzkumu stavu corporate governance v České republice za rok 2013, který vypracovalo Deloitte Corporate Governance Centrum společně s Institutem členů správních orgánů. Výsledky studie byly prezentovány na konferenci Corporate Governance, která se uskutečnila v Praze a jejímž hlavním tématem bylo fungování správních orgánů jako jednoho ze základních kamenů řádné správy a řízení společností.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.