Mnichovská automobilka rozšířila svoji nabídku o nový model. BMW 4 Cabrio je otevřený vůz pro čtyři s pevnou skládací střechou. Jak název napovídá, vychází z kupé řady 4, které Ekonom testoval v polovině srpna (viz Ekonom č. 33/2013).

Kabriolet má několik zajímavých schopností. Zatímco u drtivé většiny otevřených vozů s pevnou střechou je možnost manipulace s ní omezena pouze na stání, v případě BMW s ní lze hýbat pomocí tlačítka až do rychlosti 18 km/h. Pohyb střechy trvá celkem 20 sekund při složení i nasazování. Po složení je v kufru 220 litrů místa. Pokud je střecha nahoře, vejde se dovnitř až 370 litrů nákladu. Navíc jsou zadní sedadla sklopná, a tak by neměl být problém ve výjimečných případech převážet ani delší předměty. Stálí uživatelé kabrioletů ale vědí, že transport některých věcí se dá řešit poměrně snadno - stáhnou střechu a třeba velký fíkus nechají jednoduše trčet ven.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.