Firmu Abydos sídlící na Ašsku nejprve řídila, a pak si ji koupila. Kariéru začala ve výzkumu a ke strojírenství se dostala víceméně náhodou. Olga Kupec, která při řízení firmy sází také na emoce, letos získala titul Manažerka roku udělovaný Českou manažerskou asociací. Na první pohled působí vcelku nenápadně, těžko si představit, jak řídí firmu opracovávající slévárenské odlitky. "Ženy tvoří asi 10 procent zaměstnanců, pracují hlavně v administrativě nebo v prodeji a nákupu," dodává Olga Kupec, která ještě nedávno přímo řídila výrobu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • říká Olga Kupec, jednatelka a majitelka strojírenské společnosti Abydos. Nedostatek kvalifikovaných lidí považuje za časovanou bombu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.