Tloušťka návodu k obsluze je přímo úměrná počtu funkcí automobilu. Vzhledem k tomu, že nová vozidla oplývají stále větším počtem funkcí, je zřejmé, že knížečka umístěná v přihrádce pro spolujezdce narůstá rozměrů telefonního seznamu a její původní místo jí začíná být těsné. Nebo alespoň zmíněnému spolujezdci, který si do kastlíku nemůže už uložit nic jiného. Automobilky nepohodlné a nadmíru rozměrné manuály začaly řešit po svém. Některé je převedly přímo do elektronické podoby, kterou pak nahrály do multimediálního systému daného vozidla, jiné zase nabízejí

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.