Dominantou kanceláře Václava Muchny je on sám - v podobě velké dřevěné loutky. "Abych tady byl, i když jsem pořád někde na cestách," vysvětluje spolumajitel a zakladatel společnosti Y Soft jen pár dní před odletem do Austrálie, kde má rozjednanou, jak říká, "zajímavou příležitost". "Já to řeknu, a ono to nevyjde," zdráhá se sdělit detaily dvaatřicetiletý muž, jemuž ale jinak jeho podnikání v posledních letech vychází dost dobře. Zájem o tisková řešení, jež jeho firma nabízí, rok od roku roste v řádech desítek procent. Tržby Y Softu, ve svém oboru světové dvojky, meziročně vyskočily z 277 milionů na 410 milionů korun. Žádný div, že Václavu Muchnovi pravidelně přicházejí nabídky na koupi jeho firmy.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.