Soudě podle výsledků 8. ročníku turnaje čtyřčlenných družstev Partners Bank of the Green lze za nejlepší golfisty mezi bankéři považovat tým z Raiffeisenbank, který získal už čtvrté turnajové vítězství."Jednou už jsme turnaj vyhráli, takže víme, jak chutná vítězství a pokaždé o ně usilujeme. Zároveň ale klání bereme hlavně jako příležitost potkat se s kolegy z finančních kruhů v neformálním prostředí, protože jinak těch možností moc není," přiblížil Roman Pospíšil, generální ředitel Pioneer Investments reprezentující Unicredit Bank další rozměr sportovního turnaje. Jeho tým v nejvyrovnanějším ročníku historie skončil jako druhý. Bank of the Green, jehož mediálním partnerem je společnost Economia, mimo jiné vydavatel týdeníku Ekonom a Hospodářských novin, je už tradiční společenskou událostí, které se každoročně účastní řada top manažerů bankovních domů i partnerských firem. Klání golfistů přineslo prospěch i Davidovi Drahonínskému. Úspěšný lukostřelec-vozíčkář, zlatý medailista z paralympiády v Pekingu 2008, převzal část výtěžku ze startovného formou symbolického šeku. "Myslím, že podobná dobročinná věc je na turnaji, kde se potkávají špičkoví manažeři, kteří nevydělávají špatné peníze, skoro povinnost. Je příjemné, že můžeme pomoci někomu, kdo to potřebuje nebo si to zaslouží," poznamenal Radim Lukeš, partner společnosti Partners, sponzora turnaje.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.