Typický boj o klienta orientovaného na cenu se loni odehrál mezi společnostmi Ekospol a Central Group v Praze-Horních Měcholupech. Zatímco průměrná cena nového bytu v Praze za poslední rok osciluje okolo 51 tisíc korun za metr čtvereční, Central Group přišel s cenami téměř o polovinu nižšími - necelými 31 tisíci korun za metr. U některých bytů v projektu se tak developer dostal pod hranici milionu korun. Na tento krok zareagoval konkurenční Ekospol, který nedaleko buduje projekt o 700 bytech, a srovnal ceny na podobnou hladinu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Zatímco loňský rok byl ve znamení cenových válek, letos developeři zakopali válečnou sekeru.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.