Dotykový displej s nakreslenými písmenky sice zvládne ledacos, ale psát na něm tak jako na klávesnici skutečné přece jen dost dobře nejde. Totéž pak platí o chytrých mobilech a někdy i o ultraboocích, na nichž také nebývá prostoru pro klávesy nazbyt.

Tak se zrodily přídavné bezdrátové klávesnice, které stačí přiblížit na dosah rozhraní bluetooth a rovnou můžete psát jako na velkém počítači. Má to ostatně ještě jednu výhodu: střídat různé klávesnice při intenzivní práci je někdy na hlavu - i malé rozdíly zdržují.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.