Mladý brněnský start-up Safetica má za sebou rušných několik týdnů. Dostal se do užšího výběru nejperspektivnějších technologických firem v Evropě a představil novou verzi svého softwaru. Když se vše povede podle plánu, mohl by mít globální úspěch. Zabývá se počítačovou bezpečností, což je obor, který už udělal dolarové milionáře z více českých byznysmenů. Firmy jako AVG či Avast jsou dnes světovými značkami a v podstatě nadnárodními firmami. "My na to jdeme jinak než tradiční antiviry. Ty řeší technologie, my řešíme lidi," říká Jakub Mahdal, osmadvacetiletý zakladatel a šéf Safetiky.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.