V oboru IT se člověk stane pamětníkem zatraceně rychle. Není to zas tak dávno, kdy paměťové kapacity řádu terabyte byly někde na pomezí sci-fi a obrovských disků používaných organizacemi, o jejichž pracovní náplni je lepší moc nepřemýšlet.

Dnes si to můžete strčit do kapsy - a to tak, že doslova a dopísmene. Kingston nedávno představil klíčenkovou paměť s kapacitou 1 TB (tedy 1024 GB) pojmenovanou Kingston Data Traveler HyperX Predator. A nejde o žádný reklamní tah: měla by se co nevidět objevit na trhu - ale připravte se na to, že nebude za hubičku.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.