Student informatiky Petr Šigut před časem zjistil, že neexistuje web, kde by si bylo možné objednat "paní na hlídání". Překvapilo ho to. Ne že by takový web sám potřeboval, je zatím svobodný a bezdětný. Ale trklo ho to jako podnikatelská šance. "V některých zemích podobné webové služby existují, což pro mě bylo potvrzení, že náš nápad má smysl," říká Šigut. Společně se dvěma dalšími zakladateli, Davidem Hrachovým a Václavem Kunou, začali na projektu pracovat loni v srpnu, letos v lednu ho spustili pro celé Česko. Takzvané hlídačky se můžou na stránce zaregistrovat a sdílet své zkušenosti s hlídáním. Zároveň je to prostor, kde mohou oslovit rodiče, a tedy své potenciální klienty.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Potřebujete pohlídat děti? Autoři serveru Hlídačky.cz sázejí na web.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.