Na rozhovor přijel Martin Jahn z Německa a schůzku jsme si dali v muzeu značky Škoda. Prezident Sdružení automobilového průmyslu ČR a zároveň nejvýše postavený Čech v koncernu Volkswagen vystoupil z nového modrého Rapidu a kávu si objednal v restauraci, jejíž zeď zdobí kresby škodovek. I proto vzpomínal na své první auto, kterým byla Škoda 1000 MB. V Praze si koupil dům, který má konečně pořádnou garáž, a tak si splní sen a pořídí si veterána.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Některé politické požadavky v Evropské unii jsou komické až schizofrenní, říká Martin Jahn, prezident Sdružení automobilového průmyslu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.