Mnohé v jejím životě se stalo jinak, než si představovala. Lépe, dodejme na vysvětlenou. Studovala žurnalistiku, aniž tušila, že nakonec bude pracovat v marketingu. Obdivovala svého tehdejšího ředitele, a také neměla nejmenší tušení, že společně s ním založí vlastní firmu. Teď začíná Tereza Hajná kariéru koučky. Co to znamená? Bude pomáhat ostatním lidem, jak zvládat problémy v kariéře nebo osobním životě. Není to drzost, od šestadvacetileté "holky"? Těžko říci. "Možná ano. Podle někoho určitě. Ale jiní zase ocení třeba to, kolik mám energie a že je tou energií mohu nabít," usmívá se. Sebevědomí jí nechybí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Tereza Hajná se svým bývalým šéfem vybudovala poradenskou firmu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.