Nový Steve Jobs? Podle amerických médií by jím mohl být Jack Dorsey, zakladatel sociální sítě Twitter a platebního systému Square, který umožňuje komukoli s mobilním telefonem (a stejnojmennou aplikací) přijímat platby kreditní kartou. Dorsey, který v neděli poskytl velký rozhovor pořadu 60 minut televize CBS, má se zakladatelem firmy Apple opravdu leccos společného. Například byl vykopnut z firmy, kterou založil, a po několika letech zase povolán zpět (Twitter), a mezitím založil jinou úspěšnou firmu (Square). Obě mají dnes hodnotu v řádu miliard dolarů, Dorsey však především prokazuje, že je technologický vizionář, který má pochopení pro to, co lidé potřebují a chtějí. Snad jeho další projekty nepokazí politické ambice. Ve zmíněném rozhovoru řekl, že by chtěl jednou kandidovat na starostu New Yorku.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.