Kdo není na Wikipedii, ten neexistuje. Pokud patříte mezi známé osobnosti, následující rada by se vám mohla hodit. Jak zvýšit návštěvnost svého hesla na Wikipedii? Zde je jednoduchá rada. Zúčastněte se volby prezidenta, první i druhé kolo vyhrajte a nakonec ještě absolvujte inauguraci. Jednoduché, ne? Podívejte se na návštěvnost hesla "Miloš Zeman" v posledních třech měsících. Absolutního vrcholu dosáhla po druhém, vítězném kole. Za jeden den vyhledalo heslo Miloše Zemana přes 25 tisíc lidí. To je víc než slušné číslo, v daný den Zeman překonal návštěvnost hesla LeBrona Jamese, momentálně nejslavnějšího basketbalisty světa. Mimochodem, nová česká celebrita jménem Ornella Štiková (pokud jste její jméno nikdy neslyšeli, tak děkujte Bohu a v žádném případě se nic zjišťovat nepokoušejte!) zatím na Wikipedii své vlastní heslo nemá. Je to důkaz moudrosti českého davu, anebo mají pravdu ti, kteří tvrdí, že česká Wikipedie zdaleka nefunguje tak dobře jako ta anglická?

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.