Pražský Dopravní podnik ohrožuje Jánošík v mobilu. Lépe řečeno aplikace pro mobilní telefony s operačním systémem Android pod jménem FareBandit. Kdo si ji stáhne, může prostřednictvím "telefonu" hlásit výskyt revizorů a upozorňovat tak na ně ostatní. Autoři vyhráli s touto aplikací desátou přehlídku nejlepších českých a slovenských vývojářů AppParade. A zamotali tak hlavu médiím, pro která se stala tato událost menším morálním oříškem. Mají varovně zahrozit ukazovákem a napsat: "Ale no tak, vy zlobiví mladí géniové, to se přece nedělá, pomáhat nepoctivcům, kteří jezdí načerno!" anebo spíše pochválit za inovativní nápad, který z jízdy bez lístku učiní vzrušující bojovku a sám o sobě není nelegální?

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.