Sem tam se mi stává, že mně nějaký známý útrpným tónem řekne: "To je hrůza, co si ti hajzlové dovolují. Ale nic si z toho nedělej!" a já v tu chvíli nemám ponětí, jestli je řeč o politice, sportu anebo o lemplech, kteří po svých psech neuklízejí na chodnících výkaly. Jenže pak se ukáže, že můj známý pouze četl jakousi internetovou diskusi pod některým z mých článků.

Vždy odpovídám, že diskuse na webu nečtu, tedy ani nevím, co přesně má můj známý na mysli. Lidé mi obvykle nevěří, berou to jako pózu ("Tady se tváří, že je nad věcí, ale pak se zavře doma, čte ty komentáře dokola a pije při tom na žal!"), ale pravda je taková, že jsem před 10 lety udělal jasné rozhodnutí a přestal se internetovými žumpami zabývat.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.