Seznam podpoří start-upy. Jánošík bohatým bral a chudým dával, český Seznam si dlouho bral od chudých i bohatých. "Řekli jsme si, že je čas trhu něco vrátit," tvrdí šéf Seznamu Pavel Zima, a to v souvislosti se vstupem české internetové jedničky do akcelerátoru StartupYard. Projekt, který se ze začínajících podnikatelů s nápadem snaží "vypiplat" úspěšné byznysmeny, mění od letoška částečně své fungování. Pro každý ročník bude shánět nové investory, a právě Seznam se bude podílet 10 procenty. Seznam si od své účasti slibuje i to, že když se mu některý z projektů bude hodit do portfolia, může ho následně podpořit další investicí. Google, který se v Česku jako v jedné z mála zemí na světě přetahuje o dominantní pozici s lokálním konkurentem, v Americe malé firmy kupuje jak na běžícím pásu. Třeba ho Seznam alespoň trochu napodobí.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.