V naší rubrice pokračujeme zapeklitými otázkami a hlavolamy, které padají u přijímacích pohovorů do firem.

Čtenář Martin Tomeček nám napsal: "Ještě v minulém zaměstnání (software development) při pohovorech na outsourcing ke klientovi (bankovní sektor) jsem byl překvapen, když jsem nedostal jedinou otázku týkající se programování, ale chtěli po mě odhad, kolik je židlí v Praze s požadavkem, abych přemýšlel nahlas. Samozřejmě nebylo důležité výsledné číslo, ale cesta k němu. Přijímající manažeři mi navíc byli jakýmsi Googlem, takže mi dokázali odpovědět na mé otázky, kolik je v Praze restaurací, kolik je aktuálně k dispozici volných bytů apod. Kolega, který byl na tomtéž pohovoru těsně po mně, pak přemýšlel, kolik váží tenhle náš dům."

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.