Některé projekty najdou své investory lehce, protože se tuší, že budou úspěšné. Například takový Tomáš Klus nemá určitě problém podepsat smlouvu na novou desku. Ale když jste neznámý nebo začínající interpret? Do toho se asi nikdo nepohrne, zvlášť v dnešní ekonomicky nejisté době. Ale jednu možnost máte.

Zkuste svůj projekt - a je jedno, jestli je to hudební album, knížka či nápad na počítačovou hru - prodat zákazníkům "dopředu". Prostě ať vám pošlou peníze, za které pak konečný produkt dostanou. A když nevyberete dost, aby to stačilo na realizaci? Pak se taky nic neděje, prostě lidem jejich peníze vrátíte.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.