Holding Agrofert loni poprvé přesáhl v nekonsolidovaných tržbách cifru 200 miliard korun. Jeho majitel, miliardář Andrej Babiš, se přitom věnoval více než podnikání svým politickým aktivitám. A politika i byznys budou naplňovat stránky jeho kalendáře i letos.

Čemu teď věnujete více času - politice, nebo byznysu?

Minulý rok jsem se značně věnoval politickému hnutí, ale teď mám zase více času na Agrofert. V hnutí ANO 2011 už mám totiž dobrý manažerský tým v čele s Věrou Jourovou (bývalá náměstkyně ministra pro místní rozvoj, křivě obviněná a pak zcela očištěná z korupce - pozn. red.). Ta do jisté míry převzala moji roli. Jsou tam i noví lidé jako Lukáš Kovanda, který má na starost program hnutí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.