Libor Černý

Generálním ředitelem výrobce trubek ArcelorMittal Tubular Products Ostrava se stal Libor Černý (43). Dosud působil jako generální ředitel v ArcelorMittal Distribution Solutions CR. Do předchůdce ArcelorMittalu, Nové huti, nastoupil již v roce 1992. Vystudoval ostravskou Vysokou školu báňskou.

Anna Gruberová

Ředitelkou divize Audi dovozní společnosti Porsche ČR je Anna Gruberová. V rámci koncernu Volkswagen na novou pozici přestoupila z Porsche Inter Auto CZ, tedy ze sesterské firmy dovážející a prodávající vozy Porsche. Působila tam jako vedoucí importu sportovních vozů. Vystudovala Nottingham Trent University.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.