To by nebyl pravý ironman, aby se na horách jen oddával odpočinku. Petr Vabroušek, ten nejlepší v Česku, tráví konec roku s rodinou v Krkonoších, a přestože je zde hlavně s cílem regenerace, neodpustil si ani výklusy na běžkách či posilování na trenažeru.

"Zhřešil jsem ještě před odjezdem na trenažerech a tady jsem vyrazil na krátké běžky," omlouval se naoko Vabroušek. "Ale jinak mám pokoj od tréninku a věnuji se rodinnému relaxu na sjezdovkách a v hotelovém bazénu s vířivkou," usmívá se.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Český ironman Petr Vabroušek si po úspěšné sezoně zvolil rodinný odpočinek v Krkonoších. S manželkou a dětmi zde tráví konec roku v pohodovém prostředí, přesto přiznal, že se k tréninku tajně vrátil a stihl zhřešit už i na trenažeru a běžkách.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.